Kontakt

Valdres KompetanseVekst AS
Kongsvegen 71
2920 Leira i Valdres

Kontakt oss direkte på tlf: 61 35 63 50 eller post@vkv.no, eller finn din kontaktperson under.

Butikken: Tlf: 46 94 21 80 / 61 35 63 50 eller sverre@vkv.no

Vi holder til i lokalene til gamle ‘Jotun-is’, like ved Folkehøgskolen på Leira.

Ansatte

Sølvi Listøen
Daglig leder
Mobil: 90 25 33 42
E-post:solvi@vkv.no

Kari Sandvik
Veileder/pedagog
Mobil: 92 45 62 80
E-post:kari@vkv.no

astrid

Astrid Hegdal
Veileder/tverrfaglig
psykisk helsearbeider
Mobil: 97 16 64 39
E-post: astrid@vkv.no

bergit

Bergit Ødegård
Veileder/master
i psykologi
Mobil: 46 85 49 02
E-post: bergit@vkv.no

Jan Berg
Veileder og fag-
koordinator, økonom
Mobil: 40 63 15 07
E-post: jan@vkv.no

irene

Irene Strand
Arbeidsleder butikk
Mobil: 97 58 01 70
E-post: irene@vkv.no

Lene Kristin Jordet
Veileder/pedagog
Mobil: 90 24 30 23
E-post: lene@vkv.no

sverre

Sverre Haugen
Arbeidsleder verksted/tømrer
Mobil: 46 94 21 80
E-post: sverre@vkv.no

Mari Nustad

Veileder/pedagog
Mobil: 93 05 94 96
E-post: mari@vkv.no

 

 

folg-vkv folg-butikken